Merhaba

Siyah Medya?

Siyah Medya’da yaşam önce kahveyle başlar, muhabbetle devam eder, güzel işlerle son bulur. Burada değiştirmemiz gerekenleri değiştirip, klişeleri çöpe atıyoruz.

Birbirinden farklı karakterlerin bir araya gelmesiyle oluştuğu için burada her telden farklı bir ses çıkar, fikir cümbüşü yaşanır.

Kısacası Siyah Medya, fikirlerimizle beraber kahkahalarımızı da bolca paylaştığımız profesyonel bir medya kuruşu.

Reklam, tanıtım filmi, klip onun için fark etmez. En uygun, enerjisi en yüksek kişiyi tek bakışta anlar ve projenin yıldızı yapar kendisi. Unutmamak lazım sete geldiğinde her yere renk ve enerji saçar.
Yiğit Özkan
Cast Director
x
Osman Özcan
x
Yerinde duramayan kişiliği ile nasıl başarıyor bu işi biz de şaşkınız. Ancak fotoğraf, reklam filmi ve video çekimlerinin ışığı, kamera kullanımı ondan sorulur. Teknik bilgiden taviz vermeden profesyonelliğini konuşturarak sıradan şeyleri sanatla buluşturarak bambaşka bir hala getirir.
Koray Salgıner
Görüntü Yönetmeni
x
Kumru Zeynallı
x
Dijital ortamı kalemiyle sallayan yazdığı reklam metinleriyle yaratıcılığı farklı ve eğlenceli bir noktaya çıkarır. İlham kaynağının ne olduğu bilmiyoruz ancak fikirlerinin peşini hayal gücünün enginliğine borçlu olduğu konusunda hem fikiriz. Kısacası istediğiniz tüm projeler için farklı bakış açıları sunarak kalemini konuşturur.
Demet Acar
Senarist
x
Emre Aydın
Sahibi
tr_TRTurkish
en_GBEnglish tr_TRTurkish